Bel Aire Patong Phuket Patong, Thailand
Tempah

Panduan hotel Patong

Bel Aire Patong Phuket

Bel Aire Patong Phuket ialah penginapan di Phuket untuk pantai, membeli-belah, makan, hiburan malam dan titik ambil lawatan.

Bel Aire Patong Phuket

Bel Aire Patong Phuket diletakkan sebagai pangkalan di Patong untuk pelancong yang mahu menggabungkan pantai, membeli-belah, makan, hiburan malam dan titik ambil lawatan. Panduan ini mengutamakan perkara yang membantu sebelum tempahan: lokasi, rentak penginapan, bilik, foto dan terma terkini.

Hotel ini disenaraikan dengan 132 bilik, dan lebih baik dibandingkan melalui kesesuaiannya dengan kawasan, bukan hanya senarai kemudahan. Gunakan halaman ini untuk memahami konteks hotel sebelum melihat bilik dan ketersediaan di booking page.

Bel Aire Patong Phuket hotel image
Lokasi

Pangkalan Patong

pantai, membeli-belah, makan, hiburan malam dan titik ambil lawatan

Hotel ini sesuai untuk pelancong yang merancang pantai, membeli-belah, makan, hiburan malam dan titik ambil lawatan.

User review image
Skala

Panduan hotel bebas

132 bilik

Halaman ini disusun sekitar rentak penginapan, pilihan bilik, pergerakan kawasan dan butiran yang perlu disemak sebelum tempahan.

Bel Aire Patong Phuket hotel image
Sokongan

Kegunaan harian

Dibuka 2006

Wi-Fi, sarapan, makanan, pemindahan, dobi dan bantuan kaunter disusun untuk perancangan pantas.

Rentak Patong

Masuk ke rentak Patong

Bel Aire Patong Phuket menggabungkan bilik, foto, kawasan sekitar dan terma tempahan supaya mudah menilai sama ada pangkalan ini sesuai untuk pantai, membeli-belah, makan, hiburan malam dan titik ambil lawatan.

User review image
FAQ

Soalan Sebelum Tempahan

Butiran yang telah disemak untuk menjawab soalan praktikal sebelum memilih bilik.

What are the check-in and check-out times at Bel Aire Patong Phuket?

Check-in time at Bel Aire Patong Phuket starts at 14:00, and check-out time is by 12:00.

Does Bel Aire Patong Phuket have a pool?

No, Bel Aire Patong Phuket does not have a pool for guests.

Are pets allowed at Bel Aire Patong Phuket?

No, pets are not allowed at Bel Aire Patong Phuket.

Does Bel Aire Patong Phuket serve breakfast?

Yes, Bel Aire Patong Phuket serves breakfast for guests. Breakfast options include Chinese style.

How to get to Bel Aire Patong Phuket from the nearest airport?

The nearest airport is Phuket International Airport, located about 56 mins from hotel by car (38.7 km) away.

Maklumat penginapan disusun daripada data hotel yang telah disemak, dikemas kini 25 Jun 2026. Ketersediaan, terma dan harga akhir disahkan di halaman tempahan.